Odporúčam: | Kačarína bloguje | Historický kalendár | BestMusic | BEST-CMS.INFO | Predaj náradia |

ODKAZYNachádzate sa v rubrike
Znamenia >> Znamenie Lev

MAKOTECH - Tvorba web stránok

Znamenia

Znamenie Lev

Rubrika: Znamenia Vydané: 24. 12. 2004 Prečítané: 4104 krát

Aký sú to životný partneri a čo majú a nemajú radi na svojich partneroch? Že neviete tak rýchlo čítať aby ste sa to dozvedeli.

Vzhled :

Postava lidí narozených v tomto znamení je obyčejně velká, horní část těla dobře vyvinutá. Postava vcelku budí silný a zdravý dojem. Tvář je oválná a má svěží barvu. Čelo je silné, ale nevystupuje, pleť je bez vrásek, vlasy zvlněné, oči živé a srdečné. Celý zjev působí dojmem přirozené autority. Tito lidé mají velmi teplý a zvučný hlas.

Povaha :

Lidé narození ve znamení Lva mají nejšlechetnější a nejvznešenější povahy. Všichni mají vrozenou zdravou pýchu a touhu po vládnutí. Mnozí z nich jsou výborní vládcové a vůdcové. Jejich smýšlení je velkorysé a šlechetné, vůbec neznají pocit strachu a méněcennosti. Vystupují se samozřejmou důstojností. Vzbuzují úctu, ačkoli o to vůbec neusilují.

Povahou jsou velmi veselí. Všude, kde se objeví, šíři ovzduší tepla a veselosti. Děti narozené v tomto znamení lidé nazývají také "slunečními". A opravdu, tito lidé mají tak otevřenou a slunečnou mysl, že dokáží rozveselit svoje okolí i tehdy, když je stísněné špatnou náladou. K tomu nepoužívají ani mnoho vtipů, ale jsou takoví přímí a svěží, že jejich nezaujatý a přímý zásah dokáže strhnout i ostatní. Jsou velmi sebevědomí, úzkost, obavy a nejistotu vůbec naznají a tak se tedy plně mohou věnovat jiným. Pomáhají při každé příležitosti, a to tak důstojným a taktním způsobem, že se před nimi není třeba vůbec stydět. Tito lidé přímo pociťují potřebu dávat něco ze své velké síly i jiným.

Lidé tohoto typu si vždy určují vysoké cíle. Jejich způsob života má v sobě něco mimořádného. Myslí tak čistě a ušlechtile, že se často stává, že je druzí lehko oklamou řečmi. Nezřídka nedovedou pochopit, že by jejich důvěru mohl někdo zklamat. Tito lidé bývají pyšní a může se stát, že najednou někým nebo něčím velmi pohrdají. Ale nejsou mstiví a dokáží velkodušně odpouštět. Je-li Slunce, jako ovládající planeta znamení Lva, ozařováno nepříznivě, může jejich pýcha přerůst až v nadutost.

Lidé tohoto typu jsou většinou ohnivé povahy. Jejich milostné city jsou velmi silné a jejich dobrosrdečný, šlechetný způsob vzbuzuje u jiných pocit štěstí. Mají veselé a ustálené názory a tak jsou velmi příjemnými společníky. Jsou to lidé, které skoro nikdy neopustí dobrá nálada a vůle a na které se snad ani nedokážeme hněvat.

Láska :

V lásce jsou velmi spolehliví a pozorní. Nemají smysl pro milostné pletky a nejsou záletníky. Znají jenom skutečně upřimné vášně, a když někoho milují, mají ho rádi celou svou bytostí.

Málokdy je slyšíme mluvit o vlastních starostech. Se vším nepříjemným se snaží vyrovnat sami, jiné neobtěžují. Navenek jsou veselí a usměvaví i tehdy, když jsou v duši smutní. Velmi se radují, když mohou milovanou osobu bohatě obdarovat a zmírnit její starosti.

Manželství s těmito lidmi se téměř vždycky vydaří. Jsou věrní a mají velice rádi děti. Ženy narozené v tomto znamení patří k nejlepším matkám. Jejich rodinný život je velmi krásný a harmonický. Při nepříznivém planetárním ozáření mohou být někdy tito lidé příliš smyslní.

Pokud jde o manželství, měli by se spojit s osobami narozenými ve znamení Skopce nebo Střelce, neboť s oběma typy si mohou dobře rozumět. Velmi výhodně mohou vytvořit svazek i s osobou narozenou ve znamení Vah nebo Blíženců. Kdyby si tento člověk našel osobu, která při narození měla ve znamení Lva Měsíc, bylo by to spojení velmi šťastné.

Dětství :

Děti narozené ve znamení Lva jsou velmi rozkošné. Mají kadeřavé vlasy, přímou, bystrou tvářičku s oslňujícím a podmaňujícím výrazem.

Jejich rodiče můžeme nazvat velmi štastnými. Všechno jim jde lehce a hravě. Jejich děti nemívají špatnou náladu, vždy jsou veselé a zdravé a již od svého útlého mládí jsou to téměř osobnosti. Každý je má rád a je jim nakloněn.

Děti jsou zase šťastné, když mohou něco někomu darovat, a uděláme jim radost, když jim dovolíme, aby obdarovaly chudší nebo aby se mohly se svými hračkami podělit s přítelem. Je třeba jim vštípit význam šetrnosti, neboť někdy mívají sklon k marnotratnosti. Peněz však nepoužívají k ukojení vlastních přání, neboť někdy darují víc, než jim kapsa dovoluje. Potřebují však slunce a teplo.

Povolání :

Protože lidé narození ve znamení Lva mají vrozenou důstojnost a autoritu, hodí se nejlépe na významná reprezentační místa. Úspěšně se mohou uplatnit ve všech povoláních, kde mohou vést a rozhodovat.

Spolupráce s takovými lidmi je poměrně snadná a příjemná, neboť - i když jsou velmi sebevědomí - rádi se dají poučit. Při společné akci neznají tajnůstkářství, vždy jsou přímí a otevření. Výborně se osvědčili jako zlatníci nebo klenotníci. Jako malíři, hudebníci nebo herci mohou dosáhnout mimořádných úspěchů. Jsou z nich výborní řečníci, jejich silná osobní přitažlivost spojená s imponujícím zjevem dokáže roznítit posluchače. Jejich jisté vystupování působí příznivě na dav.

Nemoci :

Pokud jde o zdravotní stav, jejich organizmus je velmi silný a odolný. Zřídka trpí revmatismem. Ale většinou se těší velmi dobrému zdraví.

Lidé narození v tomto znamení mají rádi sluneční koupele. Dlouho trvající chmurné počasí je deprimuje. Velmi potřebují slunce, neboť udržuje v nich náladu a dává jim sílu. Umírají obyčejně na srdeční mrtvici.

[Akt. známka: 3,50 / Počet hlasov: 14] 1 2 3 4 5


Tento článok môžete: Poslať priateľovi | Vytlačiť | Pridať na Facebook | |webmaster eMKa Slovensko
© Copyright & Webdesign eMKa Slovensko, Powered by phpRS, RSS
Na všetky uvedené fotografie se vzťahujú autorské práva.
[CNW:Counter]