Odporúčam: | Kačarína bloguje | Historický kalendár | BestMusic | BEST-CMS.INFO | Predaj náradia |

ODKAZYNachádzate sa v rubrike
Freeware >> Freeware - Správa súborov >> Disk Explorer Professional je zadarmo na stiahnutie

MAKOTECH - Tvorba web stránok

Freeware - Správa súborov

Disk Explorer Professional je zadarmo na stiahnutie

Rubrika: Freeware - Správa súborov Vydané: 15. 10. 2012 Prečítané: 3231 krát

Disk Explorer Professional v3.70 je nyní zdarma!  • v3.70 (16.2.2010) Disk Explorer Professional je nyní zdarma!
  • Nativní podpora Windows 7
  • Nový filtr: FLAC info filtr (ogg tag) aktualizován Pictview/EXIF filtr - mnoho oprav, rozšířena podpora EXIF o další typy, podpora nových grafických formátů *.orf, *.blp

Aplikace slouží k vytvoření databáze všech vašich CD, DVD, disket či jiných výměnných medií, pevných disků i síťových disků nebo dokonce FTP serverů. Čte kompletně adresářovou strukturu jednotky, včetně struktury archívů (ZIP, 7-ZIP, RAR, ARJ, LZH, CAB, TAR/GZIP, ACE, JAR a dalších) a to i samorozbalovacích (EXE).

Aplikace dokonce umí automaticky vložit do databáze popisky ze souborů, jako jsou file_id.diz apod, z MP3, WMA, OGG, FLAC, WAV či VQF souborů přečíst název a další informace (nyní je podporován ID3 TAG až do verze 2.4), přefiltrovat grafické soubory (jak bitmapy tak video) a vytvořit na ně náhled, zjistit informace o zvukových formátech a to i o modulech vytvořených trackery, ze spouštěcích souborů zijstit jméno, verzi a copyright, z dokumentů Microsoft Office zjistit užitečné informace a z HTML souborů zjistit název. K jakékoliv jednotce si můžete vytvořit svůj vlastní komentář.

V aplikaci je možné pracovat s jakýmikoliv daty ať to jsou to vaše stažené programy z internetu, CD časopisů, kolekce hudby nebo grafické kolekce fotografií atp.

V databázi je pak možné vyhledávat soubory či složky aniž by byla media fyzicky přítomna v mechanice (v případě FTP serveru není třeba připojení k internetu) a to opravdu vysokou rychlostí - na průměrném počítači svůj soubor najdete rychleji než byste např. stačili zasunout CD do mechaniky. Můžete vyhledávat podle jakéhokoliv kritéria (velikost, datum, čas, atributy...), můžete prohledávat aplikací vygenerované komentáře k souborům apod.

Aplikace umí pracovat také s mnoha databázemi současně - můžete si jich otevřít najednou kolik je zapotřebí. Množství jednotek v databázi je neomezené. Pro aplikaci je naprosto normální pracovat se stovkami jednotek v databázi bez větších nároků na operační pamět či výkon procesoru.

Databáze i přes všechny tyto možnosti je velice malá. A pro případ, že chcete své databáze posílat kamarádům přes e-mail, Disk Explorer Professional nabízí i možnost jak databázi zmenšit na maximální možnou míru smazáním náhledů, komentářů apod.

Aplikace nabízí opravdu komfortní uživatelské prostředí velice podobné Windows Exploreru (Průzkumník), takže si její ovládání každý rychle osvojí.

Tento software jste oprávněni používat zdarma. To znamená, že s instalací a s používáním produktu nejsou svázány žádné poplatky. Avšak nárok na softwarovou podporu či jiné služby Tomáše Jelínka získáte až věnováním adekvátního peněžního obnosu autorovi. Peněžní příspěvky jsou samozřejmě vítány vždy, např. jako ocenění autorovy práce nebo na podpoření budoucího vývoje produktu.

DOWNLOAD: http://www.tjelinek.com/main.php?section=dd


[Akt. známka: 0,00 / Počet hlasov: 1] 1 2 3 4 5
webmaster eMKa Slovensko
© Copyright & Webdesign eMKa Slovensko, Powered by phpRS, RSS
Na všetky uvedené fotografie se vzťahujú autorské práva.
[CNW:Counter]