Odporúčam: | Kačarína bloguje | Historický kalendár | BestMusic | BEST-CMS.INFO | Predaj náradia |

ODKAZYNachádzate sa v rubrike
Znamenia >> Znamenie Vodnár

MAKOTECH - Tvorba web stránok

Znamenia

Znamenie Vodnár

Rubrika: Znamenia Vydané: 24. 12. 2004 Prečítané: 4707 krát

Cieľavedomý a citlivý so zmyslom pre lásku, no nie vždy verný (vraj).

Vzhled :

Lidé narození v tomto znamení mívají velmi pěknou a štíhlou postavu. Jejich tvář je podlouhlá nebo i okrouhlá, s poněkud delší bradou, která je výrazná, ale ne ostrá. Jejich oči jsou vždy nádherné. Vodnář je totiž zvláště pro ženy znamením krásy. Vlasy mají obyčejně světlé a jemné, jejich chůze je lehká a jistá. Tyto lidi těžko rozeznat, neboť mají mnoho výrazných znaků a v jejich typech se můžeme snadno splést.

Povaha :

Jinak jsou to lidé přizpůsobiví, s poctivým charakterem. Obyčejně mají velké ideály, jsou skromní, trpěliví a věrní. Typické je pro ně jejich vysloveně lidské smýšlení. Mnozí z nich mají velmi pevnou vůli, ale často jim chybí rozvaha. Mnoho uvažují o neuskutečnitelných věcech. Pohrouží se do svých myšlenek, aniž by se s někým poradili nebo se od někoho poučili. Nejde tu o paličatost, protože v mnohých záležitostech všedního života se dovedou velmi dobře přizpůsobit a nijak neprosazují svou vlastní vůli. Ale když už jednou vidí před sebou cíl, potom už neznají překážky. Někdy si pro takovou myšlenku zničí celý svůj život. Tuto vlastnost mají však všichni lidé narození v tomto znamení. Obyčejně se zajímají o sociální problémy.

Jejich další dobrou vlastností je pracovitost. Kromě toho vedou klidný život. Ve společnosti jsou oblíbeni, ale mnohem lépe snášejí samotu. Milují přírodu a rádi bádají jen v její určité oblasti. V tomto bádání jsou vytrvalí a houževnatí.

Jsou to lidé, s kterými je velmi dobré soužití. Neradi se hádají, mají dobrou povahu. Jsou přítulní a věrní přátelé a velice ochotně pomáhají. Protože se upoutali k určité myšlence, kterou chtějí uskutečnit, často se dožívají zklamání, které je může někdy i zničit. Pro tuto svoji myšlenku žádají plné porozumění od jiných a jsou velmi uraženi, když se tak nestane. Když je někdo rázně odmítne, pociťují to jako velmi krutou bolest.

Jejich myšlenky jsou často utopické. Když přijdou na to, že se zásadně zmýlili, zmocňuje se jich nejtěžší deprese. Tehdy nechtějí o světě nic slyšet a jen těžko se upokojí. Musí je chytnout další nová myšlenka, aby se s novými silami zvedli a znovu ji začali vášnivě uskutečňovat.

Když při narození těchto lidí působilo nepříznivé ozáření z jiných planet, bývají z nich velcí sobci. Ale i přesto zůstávají laskavými. Jsou však takoví chladní a odměření, že často míváme při nich nepříjemný pocit. Potom už ani jejich osobní kouzlo nemůže zakrýt jejich sobeckost a chamtivost. Lidé tohoto typu bývají velkými buřiči, mnohdy i skvělými vůdci. Někdy jsou náladoví a nevypočitatelní.

Láska :

Vcelku jsou proměnlivé povahy. Lehko se nadchnou, rychle se dají oslnit zvláštnostmi nějaké osoby. Ale takový omyl netrvá nikdy dlouho, neboť vlastnosti, které někomu připisovali, neexistují, a oni to co nejdřív poznají. Přichází tedy nové velké rozčarování a zklamání. A protože chtějí poznávat ustavičně něco nového, ihned se odvrátí od svého druha, v kterém se zklamali.

Jejich milostné city nejsou příliš silné. Většinou je upoutává jen zájem a obdiv. Jakmile toto nadšení ochabne anebo když si najdou novou známost, dochází obvykle k přerušení dosavadního vztahu. V takovém případě jim vůbec nezáleží na tom, jak prožívá druhá strana toto rozloučení. Ochladnutí citů přichází náhle a je to takové ochladnutí, jaké by u nich nikdo nepředpokládal.

Tito lidé vytvářejí často neobyčejné milostné vztahy. Jsou schopni odpoutat se od všedního života a jít zakázanými cestami. Nejednou mají velmi intimní vztahy i k osobám stejného pohlaví. V manželství jsou z nich nepříjemní partneři. Navenek jsou totiž vždy laskaví, zdvořilí a přátelsky naladění. Ve skutečnosti nejsou upřimně srdeční a něžní. Tělesné přednosti jejich druhů je přitahují více než přednosti partnerovy duše. To je velká zvláštnost jejich povahy. Ačkoli se velmi zajímají o lidský charakter, nejsou schopni proniknout až do hloubky duše jiného člověka. V manželství jsou mnohem stálejší a - což je důležité - dokáží být svému druhovi celkem věrni.

Hodnotný svazek mohou vytvořit s osobami narozenými ve znamení Blíženců nebo Vah. U lidí narozených ve znamení Blíženců najdou velké pochopení pro svoje myšlenky. Žijí s nimi ve shodě a v úplné harmonii. Výhodné spojení mohou vytvořit také s osobami narozenými ve znamení Vah, neboť mají jasný úsudek, který jim vrací odvahu a rovnováhu. Stejně dobré manželství mohou mít i s osobami narozenými ve znamení Skopce nebo Střelce. Ale šťastný krok udělají tehdy, když uzavřou sňatek s osobou, které při její narození stál Měsíc ve znamení Vodnáře.

Dětství :

Děti narozené ve znamení Vodnáře se vychovávají dost těžko. Již v mládí jsou bouřlivé, zaujaté proti všemu, co je staré. Nechtějí se dát vést. Vzdorují všemu, co od nich žádají dospělí, a lehko se rodičům odcizí. Proto rodiče musí s nimi často souhlasit, musí jim dát na vědomí, že dokáží s nimi myslit a - což je významné - nikdy nesmějí být už napřed zaujati proti jejich výstředním myšlenkám.

Tyto děti skoro vždy projevují zájem o botaniku. Vkusně si připravují herbáře a sbírají podivné kamínky. Rychle se v nich vyvíjí smysl pro barvy. Jejich fantazie je tak silná, že někdy dokáží vytvořit nejobdivuhodnější malby a kresby. Jinak jsou klidné a milé. Protože se v nich poměrně rychle probouzejí pohlavní pudy, vzniká nebezpečí různých komplikací. Záleží na rodičích, aby jim v tomto směru zavčas poskytli potřebné vysvětlení.

Povolání :

Lidé narození ve znamení Vodnáře se velmi dobře hodí pro povolání souvisící se studiem přírody. Bývají z nich dobří botanici, geologové a astronomové. V těchto oblastech mohou dosáhnout velkých úspěchů, neboť ve vědecké činnosti jsou neúnavní a pracují s velkým nadšením. Protože vždy touží po něčem novém a novoty vyžadují také odvahu, mnozí z nich jsou též vynikajícími letci.

Vyznačují se i uměleckými schopnostmi. Jsou dobrými spisovateli, autory děl s velkými uměleckými hodnotami. Také v této oblasti lidské činnosti hledají nové cesty. Proto se stává, že někdy neprorazí. Jako malíři odmítají všechno staré a zkoušejí nové, excentrické metody. Jejich umělecké práce jsou vždy nápadné originalitou myšlenky. Vůbec se nehodí za úředníky, protože jsou příliš buričští a bojují o uplatnění vlastních myšlenek a metod.

Nemoci :

Po zdravotní stránce jsou nejchoulostivější na nohy. Často mívají krečové žíly, nádory na nohách, často si vykloubí kotník. Trpí též poruchami krevního oběhu a otravami krve. Ženy mívají bolesti při menstruaci. Jinak jsou celkem zdraví, nejsou náchylní k nastydnutí ani k jiným chorobám.

[Akt. známka: 0,00 / Počet hlasov: 10] 1 2 3 4 5


Tento článok môžete: Poslať priateľovi | Vytlačiť | Pridať na Facebook | |webmaster eMKa Slovensko
© Copyright & Webdesign eMKa Slovensko, Powered by phpRS, RSS
Na všetky uvedené fotografie se vzťahujú autorské práva.
[CNW:Counter]